WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
M@JL0_H@cK3r - Kërko Vote_lcapM@JL0_H@cK3r - Kërko I_voting_barM@JL0_H@cK3r - Kërko Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
M@JL0_H@cK3r - Kërko Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Search found 44 matches for M@JL0_H@cK3r

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Hyrje!!!!!


Portali0M@JL0_H@cK3r1901Mon Dec 21, 2009 1:52 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Vitet Pas Lufte


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r928Sun Dec 20, 2009 11:27 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Fati i Zi!!!!!!!


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r418Sun Dec 20, 2009 11:26 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Meselet e axhes Isuf


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r893Sun Dec 20, 2009 11:25 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Mesazhi!!!!!!!!!1


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r432Sun Dec 20, 2009 11:23 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Porosia e Dëshmorit


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r517Sun Dec 20, 2009 11:20 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Rregullat e Forumit


Rregullat e Forumit0M@JL0_H@cK3r2932Sun Dec 20, 2009 8:34 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Rregullat per te postuar


Rregullat e Forumit0M@JL0_H@cK3r711Sun Dec 20, 2009 8:33 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Rrota e Cimes


Humore 20100M@JL0_H@cK3r495Sun Dec 20, 2009 12:33 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  11 Libra te Zgjedhur Islam


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r555Sun Dec 20, 2009 12:30 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Kuiz Islam


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r823Sun Dec 20, 2009 12:26 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Fjalori i Komentimit Të Ëndrave


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r2362Sat Dec 19, 2009 4:39 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Hasa dhe Hysa


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r520Fri Dec 18, 2009 11:13 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Berisha!!!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r447Fri Dec 18, 2009 11:12 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Nxensi tuj shku ne shkoll!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r479Fri Dec 18, 2009 11:11 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Kush e din Pyetjen?


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r435Fri Dec 18, 2009 11:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Nasradini!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r525Fri Dec 18, 2009 11:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Kam Haru!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r398Fri Dec 18, 2009 11:09 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Amerikani Shqiptari dhe Gjermani


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r2824Fri Dec 18, 2009 11:08 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Stufenti në DISKOTEK!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r468Fri Dec 18, 2009 11:07 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Fitorja në WC!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r370Fri Dec 18, 2009 11:06 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Kafshët!!!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r417Fri Dec 18, 2009 11:05 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Në Tren!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r389Fri Dec 18, 2009 11:04 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Policët dhe Hajdutët


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r408Fri Dec 18, 2009 11:03 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Patent Shoferi


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r969Fri Dec 18, 2009 11:02 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Dy Presidenta


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r430Fri Dec 18, 2009 11:01 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Buka e Gurbetit


Albume 20100M@JL0_H@cK3r672Fri Dec 18, 2009 10:59 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r440Fri Dec 18, 2009 10:57 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Cima Te BABA SHEH


Humore 20100M@JL0_H@cK3r457Fri Dec 18, 2009 10:54 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Stupcat 2010 Ne Shtutgard


Humore 20100M@JL0_H@cK3r468Fri Dec 18, 2009 10:52 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Buri me Dele


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r1369Thu Dec 17, 2009 10:49 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010


Albume 20100M@JL0_H@cK3r450Thu Dec 17, 2009 10:21 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010


Albume 20100M@JL0_H@cK3r629Thu Dec 17, 2009 10:18 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku


Albume 20100M@JL0_H@cK3r457Thu Dec 17, 2009 10:15 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Stupcat Pjesa 3


Humore 20100M@JL0_H@cK3r447Thu Dec 17, 2009 10:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Qfar të don zemra ty


Albume 20100M@JL0_H@cK3r557Wed Dec 16, 2009 10:43 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r556Wed Dec 16, 2009 10:37 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  The Kings Shqip 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r417Wed Dec 16, 2009 10:35 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Zyra 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r423Wed Dec 16, 2009 10:31 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  CIMË POLICI 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r495Wed Dec 16, 2009 10:29 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Zyra Pjesa 1


Humore 20100M@JL0_H@cK3r311Wed Dec 16, 2009 10:23 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Stupcat Pjesa 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r293Wed Dec 16, 2009 10:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Stupcat Pjesa 1 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r269Wed Dec 16, 2009 10:08 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riM@JL0_H@cK3r - Kërko Empty

  Feja Islame


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r429Mon Nov 09, 2009 11:45 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: