WwW.MeGaShQiPeT.Tk


Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
MeGaShQiPeT.Tk Vote_lcapMeGaShQiPeT.Tk I_voting_barMeGaShQiPeT.Tk Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Shkoni te forum keni te gjith temat
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Portali

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Portali

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
11Hyrje!!!!!
Mon Dec 21, 2009 1:52 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Rregullat e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
22Rregullat e Foru...
Sun Dec 20, 2009 8:34 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Feja Islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
4411 Libra te Zgje...
Sun Dec 20, 2009 12:30 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Humore 2010

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humore 2010

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
1212Rrota e Cimes
Sun Dec 20, 2009 12:33 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Albume 2010

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Albume 2010

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
55Buka e Gurbetit...
Fri Dec 18, 2009 10:59 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Humore dhe Barcoleta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humore dhe Barcoleta

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
1515Hasa dhe Hysa
Fri Dec 18, 2009 11:13 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
00
MeGaShQiPeT.Tk Empty
 

Filma Shqip

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Përshëndetje nga Stafi WwW.MeGaShQiPeT.Tk
55Vitet Pas Lufte...
Sun Dec 20, 2009 11:27 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
MeGaShQiPeT.Tk Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 44 artikuj
Forumi ka 10 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri KosovaPower
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sat Aug 27, 2016 4:40 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur