WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
October 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Dy Presidenta Vote_lcapDy Presidenta I_voting_barDy Presidenta Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Dy Presidenta Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Dy Presidenta Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Dy Presidenta Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Dy Presidenta Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Dy Presidenta Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Dy Presidenta Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Dy Presidenta Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Dy Presidenta Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Share
 

 Dy Presidenta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

Dy Presidenta Empty
MesazhTitulli: Dy Presidenta   Dy Presidenta Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm

Ish shku Milloshi ne at koh ne kin dhe ish taku me presidentin e kines,dhe po ankohet milloshi te president i kines se e kam nje problem me Kosovret, ai ja kthen kush jan ata dhe sa jan, o nja dy milion popullat, ai ja kthem presidenti i kies, Burgosi tha shtini ne burg qka pi len mu shetit teposht e perpjet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shqipet.forumotion.com
 
Dy Presidenta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: