WwW.MeGaShQiPeT.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Vote_lcapNxensi tuj shku ne shkoll!!! I_voting_barNxensi tuj shku ne shkoll!!! Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


 

 Nxensi tuj shku ne shkoll!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Empty
MesazhTitulli: Nxensi tuj shku ne shkoll!!!   Nxensi tuj shku ne shkoll!!! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm

Ish kan nje qun tuj shku ne shkoll, dhe kah te shkon ne kopsht po i sheh nja dy vet tuj u iq!!! edhe kur u kthy te shpia pe thirr mamin dhe pi tregon, oj mami i kam pa tuj shku ne shkoll nja dy tuj u iq, u qyqe i thot mami nuk duhet me than ashtu, ani qysh ja kthen quni, duhet me than ishin kan tuj ba mardhenje sexuale, aha ja kthen quni. te neserme prap nja dy te tjer po i sheh edhe kur u kthy po i thot mamit oj mami edhe sod i kam pa dy te tjer tuj ban mardhenje sexuale po tuj u afru tuj u afru ata pernime ishin kan tuj u iq!!! i tha djali.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shqipet.forumotion.com
 
Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: