WwW.MeGaShQiPeT.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
October 2020
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Stufenti në DISKOTEK! Vote_lcapStufenti në DISKOTEK! I_voting_barStufenti në DISKOTEK! Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


 

 Stufenti në DISKOTEK!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

Stufenti në DISKOTEK! Empty
MesazhTitulli: Stufenti në DISKOTEK!   Stufenti në DISKOTEK! Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm

Studenti po e sheh nji femen me trup te hatashem ne nji diskotek te Prishtines dhe po lyp menyre me ju afru: Tung, une jam piktor, a kishe pranu me m`pozirat? Po more, nese mi jep 100 euro - po ja kthen tipka! Studenti menxi po i gjen paret per ket llux, po ne seansen e dyte, nuk po mundet me duru, dhe po e pyet: Kisha pas qejf me ju pikturu gjysem cullak! Po more, nese mi jep 150 euro - po ja kthen tipka! Tipi po ju merr hua dostave dhe ne seansen tjeter po ja pranon tipkes, qe kish pas qejf me e pikturu totalisht cullak. Po more, nese mi jep 200 euro - po ja kthen tipka! Studenti po i shet krejt librat, bonat e menzes, patikat, po i bon diqysh paret, por tu e pa krejt zhveshur tipken, nuk po mundet pa ja pranu, qe kish pas qejf me flejt me to. Sa m`kish kushtu qajo knaqesi - po e pyet tipi? Po si krejt tjereve, 50 euro - po ja kthen tipka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shqipet.forumotion.com
 
Stufenti në DISKOTEK!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: