WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
October 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Albume 2010 Vote_lcapAlbume 2010 I_voting_barAlbume 2010 Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Albume 2010 Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Albume 2010 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Albume 2010 Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Albume 2010 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Albume 2010 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Albume 2010 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Albume 2010 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Albume 2010 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Albume 2010 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Albume 2010 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Albume 2010 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Albume 2010 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Albume 2010 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Albume 2010 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riAlbume 2010 Empty 0M@JL0_H@cK3r674prej Fri Dec 18, 2009 10:59 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAlbume 2010 Empty 0M@JL0_H@cK3r454prej Thu Dec 17, 2009 10:21 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAlbume 2010 Empty 0M@JL0_H@cK3r632prej Thu Dec 17, 2009 10:18 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAlbume 2010 Empty 0M@JL0_H@cK3r462prej Thu Dec 17, 2009 10:15 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAlbume 2010 Empty 0M@JL0_H@cK3r560prej Wed Dec 16, 2009 10:43 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës