WwW.MeGaShQiPeT.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
September 2020
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Zyra Pjesa 1 Vote_lcapZyra Pjesa 1 I_voting_barZyra Pjesa 1 Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


 

 Zyra Pjesa 1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

Zyra Pjesa 1 Empty
MesazhTitulli: Zyra Pjesa 1   Zyra Pjesa 1 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:23 pm

Shkarko Part 1
Shkarko Part 2
Postuar nga M@JL0_H@cK3r
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shqipet.forumotion.com
 
Zyra Pjesa 1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore 2010-
Kërce tek: