WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Vote_lcapLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk I_voting_barLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Latest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Hyrje!!!!!


Portali0M@JL0_H@cK3r1938Mon Dec 21, 2009 1:52 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Vitet Pas Lufte


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r964Sun Dec 20, 2009 11:27 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Fati i Zi!!!!!!!


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r456Sun Dec 20, 2009 11:26 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Meselet e axhes Isuf


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r943Sun Dec 20, 2009 11:25 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Mesazhi!!!!!!!!!1


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r476Sun Dec 20, 2009 11:23 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Porosia e Dëshmorit


Filma Shqip0M@JL0_H@cK3r553Sun Dec 20, 2009 11:20 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Rregullat e Forumit


Rregullat e Forumit0M@JL0_H@cK3r2965Sun Dec 20, 2009 8:34 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Rregullat per te postuar


Rregullat e Forumit0M@JL0_H@cK3r747Sun Dec 20, 2009 8:33 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Rrota e Cimes


Humore 20100M@JL0_H@cK3r537Sun Dec 20, 2009 12:33 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  11 Libra te Zgjedhur Islam


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r598Sun Dec 20, 2009 12:30 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Kuiz Islam


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r858Sun Dec 20, 2009 12:26 am
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Fjalori i Komentimit Të Ëndrave


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r2433Sat Dec 19, 2009 4:39 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Hasa dhe Hysa


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r566Fri Dec 18, 2009 11:13 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Berisha!!!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r484Fri Dec 18, 2009 11:12 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Nxensi tuj shku ne shkoll!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r522Fri Dec 18, 2009 11:11 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Kush e din Pyetjen?


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r478Fri Dec 18, 2009 11:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Nasradini!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r560Fri Dec 18, 2009 11:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Kam Haru!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r436Fri Dec 18, 2009 11:09 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Amerikani Shqiptari dhe Gjermani


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r2915Fri Dec 18, 2009 11:08 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Stufenti në DISKOTEK!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r501Fri Dec 18, 2009 11:07 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Fitorja në WC!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r410Fri Dec 18, 2009 11:06 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Kafshët!!!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r452Fri Dec 18, 2009 11:05 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Në Tren!!!!!


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r430Fri Dec 18, 2009 11:04 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Policët dhe Hajdutët


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r448Fri Dec 18, 2009 11:03 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Patent Shoferi


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r1002Fri Dec 18, 2009 11:02 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Dy Presidenta


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r464Fri Dec 18, 2009 11:01 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Buka e Gurbetit


Albume 20100M@JL0_H@cK3r713Fri Dec 18, 2009 10:59 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r473Fri Dec 18, 2009 10:57 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Cima Te BABA SHEH


Humore 20100M@JL0_H@cK3r498Fri Dec 18, 2009 10:54 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Stupcat 2010 Ne Shtutgard


Humore 20100M@JL0_H@cK3r506Fri Dec 18, 2009 10:52 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Buri me Dele


Humore dhe Barcoleta0M@JL0_H@cK3r1421Thu Dec 17, 2009 10:49 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010


Albume 20100M@JL0_H@cK3r487Thu Dec 17, 2009 10:21 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010


Albume 20100M@JL0_H@cK3r669Thu Dec 17, 2009 10:18 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku


Albume 20100M@JL0_H@cK3r499Thu Dec 17, 2009 10:15 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Stupcat Pjesa 3


Humore 20100M@JL0_H@cK3r489Thu Dec 17, 2009 10:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Qfar të don zemra ty


Albume 20100M@JL0_H@cK3r592Wed Dec 16, 2009 10:43 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r583Wed Dec 16, 2009 10:37 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  The Kings Shqip 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r447Wed Dec 16, 2009 10:35 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Zyra 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r466Wed Dec 16, 2009 10:31 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  CIMË POLICI 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r524Wed Dec 16, 2009 10:29 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Zyra Pjesa 1


Humore 20100M@JL0_H@cK3r351Wed Dec 16, 2009 10:23 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Stupcat Pjesa 2 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r324Wed Dec 16, 2009 10:10 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Stupcat Pjesa 1 2010


Humore 20100M@JL0_H@cK3r307Wed Dec 16, 2009 10:08 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.MeGaShQiPeT.Tk Empty

  Feja Islame


Feja Islame0M@JL0_H@cK3r464Mon Nov 09, 2009 11:45 pm
M@JL0_H@cK3r Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: