WwW.MeGaShQiPeT.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Vote_lcapAmerikani Shqiptari dhe Gjermani I_voting_barAmerikani Shqiptari dhe Gjermani Vote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


 

 Amerikani Shqiptari dhe Gjermani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Empty
MesazhTitulli: Amerikani Shqiptari dhe Gjermani   Amerikani Shqiptari dhe Gjermani Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm

njeher kan qen tre njerz njeri ishte amerikani tjetri gjermani kurse tjetri ishte shqiptari dhe afer tyne ka qen nje dhon e mbushur me miza plot hyri amerikani por nuk myti asnjeren nga to hyri gjermani as ai nuk myti asnje miz kurse shqiptari hyri ne dhon dhemyti njeren nga to kur dul perjashta gjermani dhe amerikani e pyeten? se a kishte mbytyr ndonje nga mizat ai u pergjigj po kam mbyter nje,amerikani dhe gjermani i than po ku jon te tjerat u pergjigj shqiptari tha te tjerat miza kan shku me varros.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shqipet.forumotion.com
 
Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: