WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Mon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Sun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Sun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Sun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Sun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Sun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Sun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Sun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Sun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Sun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Sun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Sat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Fri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Fri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Fri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Fri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Fri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Fri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Fri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Fri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Fri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Fri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Fri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Fri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Fri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Fri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Fri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Thu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Thu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Thu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Thu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Thu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Wed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Wed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Wed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Wed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Wed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Share | 
 

 Nxensi tuj shku ne shkoll!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

MesazhTitulli: Nxensi tuj shku ne shkoll!!!   Fri Dec 18, 2009 11:11 pm

Ish kan nje qun tuj shku ne shkoll, dhe kah te shkon ne kopsht po i sheh nja dy vet tuj u iq!!! edhe kur u kthy te shpia pe thirr mamin dhe pi tregon, oj mami i kam pa tuj shku ne shkoll nja dy tuj u iq, u qyqe i thot mami nuk duhet me than ashtu, ani qysh ja kthen quni, duhet me than ishin kan tuj ba mardhenje sexuale, aha ja kthen quni. te neserme prap nja dy te tjer po i sheh edhe kur u kthy po i thot mamit oj mami edhe sod i kam pa dy te tjer tuj ban mardhenje sexuale po tuj u afru tuj u afru ata pernime ishin kan tuj u iq!!! i tha djali.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipet.forumotion.com
 
Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: