WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumiForumi  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista e AnëtarëveLista e Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
October 2014
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Mon Dec 21, 2009 11:52 am nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Sun Dec 20, 2009 9:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Sun Dec 20, 2009 9:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Sun Dec 20, 2009 9:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Sun Dec 20, 2009 9:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Sun Dec 20, 2009 9:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Sun Dec 20, 2009 6:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Sun Dec 20, 2009 6:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Sat Dec 19, 2009 10:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Sat Dec 19, 2009 10:30 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Sat Dec 19, 2009 10:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Sat Dec 19, 2009 2:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Fri Dec 18, 2009 9:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 9:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Fri Dec 18, 2009 9:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Fri Dec 18, 2009 9:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Fri Dec 18, 2009 9:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Fri Dec 18, 2009 9:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Fri Dec 18, 2009 9:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Fri Dec 18, 2009 9:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Fri Dec 18, 2009 9:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 9:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Fri Dec 18, 2009 9:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Fri Dec 18, 2009 9:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Fri Dec 18, 2009 9:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Fri Dec 18, 2009 9:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Fri Dec 18, 2009 8:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Fri Dec 18, 2009 8:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Fri Dec 18, 2009 8:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Fri Dec 18, 2009 8:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Thu Dec 17, 2009 8:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Thu Dec 17, 2009 8:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Thu Dec 17, 2009 8:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Thu Dec 17, 2009 8:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Thu Dec 17, 2009 8:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Wed Dec 16, 2009 8:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Wed Dec 16, 2009 8:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Wed Dec 16, 2009 8:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Wed Dec 16, 2009 8:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Wed Dec 16, 2009 8:29 pm nga M@JL0_H@cK3r

Share | 
 

 Cima Te BABA SHEH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve: 55
Join date: 09/11/2009

MesazhTitulli: Cima Te BABA SHEH   Fri Dec 18, 2009 8:54 pm

Shkarko Part 1

Shkarko Part 2

Postuar nga M@JL0_H@cK3r
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipet.forumotion.com
 

Cima Te BABA SHEH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: -