WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
February 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Mon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Sun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Sun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Sun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Sun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Sun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Sun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Sun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Sun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Sun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Sun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Sat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Fri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Fri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Fri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Fri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Fri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Fri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Fri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Fri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Fri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Fri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Fri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Fri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Fri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Fri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Fri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Fri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Thu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Thu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Thu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Thu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Thu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Wed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Wed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Wed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Wed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Wed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


Share | 
 

 Fitorja në WC!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
M@JL0_H@cK3r
Admin


Numri i postimeve : 55
Join date : 09/11/2009

MesazhTitulli: Fitorja në WC!   Fri Dec 18, 2009 11:06 pm

Ish kan Sjqiptari Gjermani dhe Italiani! Edhe Lidhen se cili po e ban te madhen pa gjemu!!!
Hin Gjermani hale pa u desh po gjemoike haaaa!!! dil dil pi thoin se hupe, po hin Italiani ja nisi haaaaa!!! dil bre dil pi thoin se edhe ti hupe!, Hini Shqiptari edhe ja nisi Haaannnsssss, hansi ja kthen he, Saaaaaa Djjjjeeemmm i kiiiiiiiii, hansi 2, Qyyyyyshshshsh Jaaaaaaa Kaaannnnn Emmmrrrrriiiiiinn. Edhe Shqiptari Fitoi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipet.forumotion.com
 
Fitorja në WC!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.MeGaShQiPeT.Tk :: Humore dhe Barcoleta-
Kërce tek: