WwW.MeGaShQiPeT.Tk

Mirë se Vini
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Sondazh
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
 Humore
January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
M@JL0_H@cK3r
Vote_lcapI_voting_barVote_rcap 
Tema Fundit
» Hyrje!!!!!
Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Vitet Pas Lufte
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:27 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fati i Zi!!!!!!!
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:26 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Meselet e axhes Isuf
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:25 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Mesazhi!!!!!!!!!1
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:23 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Porosia e Dëshmorit
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 11:20 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat e Forumit
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:34 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rregullat per te postuar
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 8:33 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Rrota e Cimes
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:33 am nga M@JL0_H@cK3r

» 11 Libra te Zgjedhur Islam
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:30 am nga M@JL0_H@cK3r

» Kuiz Islam
Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:26 am nga M@JL0_H@cK3r

» Fjalori i Komentimit Të Ëndrave
Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:39 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Hasa dhe Hysa
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:13 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Berisha!!!!!!!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:12 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nxensi tuj shku ne shkoll!!!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:11 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kush e din Pyetjen?
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Nasradini!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kam Haru!!!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:09 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Amerikani Shqiptari dhe Gjermani
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:08 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stufenti në DISKOTEK!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:07 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Fitorja në WC!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:06 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafshët!!!!!!!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:05 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Në Tren!!!!!
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:04 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Policët dhe Hajdutët
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:03 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Patent Shoferi
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:02 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Dy Presidenta
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:01 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buka e Gurbetit
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:59 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Kafeneja Jon dhe Stupcat 2010
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:57 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Cima Te BABA SHEH
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:54 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat 2010 Ne Shtutgard
Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:52 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Buri me Dele
Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:49 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Agroni, Shqipja, Burimi, Lendita, Lali - Potpuri-2010
Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:21 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Labinot Rexha & Qamil Hondozi - 2010
Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:18 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Motrat Mustafa - Të Gjitha së Bashku
Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:15 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Stupcat Pjesa 3
Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:10 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Qfar të don zemra ty
Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:43 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Ne Këndojm Ju Vallzoni 2010
Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:37 pm nga M@JL0_H@cK3r

» The Kings Shqip 2010
Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:35 pm nga M@JL0_H@cK3r

» Zyra 2 2010
Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:31 pm nga M@JL0_H@cK3r

» CIMË POLICI 2 2010
Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:29 pm nga M@JL0_H@cK3r


WwW.MeGaShQiPeT.Tk
Më dërgo një fjalëkalim të ri
Artikujt e shënuar me * janë të domosdoshëm (unless stated otherwise)
Identifikimi: *
Adresa e e-mail: *